به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛  به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست مشترک محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان و فرشید طهماسبی مدیرکل امور بین الملل به منظور هم افزایی و همکاری های هرچه بیشتر در موضوعات بین الملل، امروز در ساختمان جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این جلسه با حضور حسین کشیری، نماینده سازمان های مردم نهاد ایران در مجمع جوانان سازمان همکاری های کشورهای اسلامی، اقدامات صورت گرفته مرور شد و برنامه های آتی برای بهره وری از پتانسیل های مجمع در آینده مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

همچنین محورهای همکاری های ثانویه به ویژه در خصوص حضور جوانان ایرانی در رویداد ها و نشست های بین المللی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

در این نشست هماهنگی های نهایی مرتبط با اجرای هفته دوستی جوانان کشور ایران و جمهوری آذربایجان به میزبانی ایران در هفته آتی صورت پذیرفت.

امیر حسین آل اسحاق مدیر کل دفتر طرح های ملی و فراگیر جوانان، امید محدث مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان، سجاد سالک مدیر کل دفتر مشارکتهای اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان، اعظم کریمی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان و دزفولی معاون دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان نیز در این نشست حضور داشتند.