به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمد مهدی تندگویان، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به لزوم تصمیم گیری جوانان در امور شهری گفت:بحث جوانان در حوزه شهری یکی از موضوعاتی است که اتفاقا در طول 5 سال گذشته اهمیت زیادی پیدا کرده است. سازمان ملل، یک سازمان اختصاصی در رابطه با مدیریت جوانان بر شهر  تأسیس کرده است.

عضو سابق شورای شهر تهران تصریح کرد: اواخر دوره گذشته این حوزه در سازمان ملل تشکیل شد که دفتر مرکزی اش هم در کانادا است و رویکردشان این بوده که با توجه به اینکه شهر یک محیط پویا و فعال و رو به توسعه است نیاز به حضور مدیران جوان با ایده های نو برای اداره شهرها دارد.

تندگویان خاطر نشان شد: مکاتباتی در دوره گذشته و زمانی که در شورا حضور داشتم از سوی سازمان های بین المللی انجام شد و درخواست کردند که ایران هم نظراتش را بدهد و در اجلاس ها شرکت کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت:  این یک واقعیت است که دیدگاه های امروز شهرسازی و توسعه ای نیاز به مدیریت جوانان دارد.

او با بیان برخی انتظارات مردم از مدیریت شهری فعلی گفت: از این شورا انتظار جوانگرایی بود. در حوزه مدیریت، اجرا و انتصابات این انتظار وجود داشت.

 عضو سابق شورای شهر تهران با ارائه پیشنهادی تاکید کرد: مناسب است که شورا شهر تهران گزارشی در حوزه انتصابات، تغییرات و تحولات مدیریتی شهر به مردم بدهد و عنوان کند به چه میزان در حوزه جوانگرایی اجرایی در شهرداری موفق بوده است.

خبرنگار: سیمین برادران

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: