به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار رحیمی، در ابتدا این‌نشست خبری گفت: خوشحالیم که پس از چندین روز آلودگی هوا باد و باران بالاخره توانست مشکلات را حل کند.

رئیش پلیس پایتخت در خصوص اجرای مرحله ۳۱ طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت گفت: از شنبه هفته گذشته با تلاش و همت همکارانمان در پلیس پیشگیری با اجرای ۳۷۵ حکم قضائی توانستیم ۷۷۹ نفر از سارقین، زورگیران، مالخران، سارقین به عنف منزل، لوازم خودرو و موبایل قاپ دستگیر کنیم.

رحیمی افزود: بالغ بر ۸ هزار اموال مسروقه مردم در این مرحله کشف شده است و انشالله این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به این موضوع که ۱۱۴۸ پرونده سرقت تعیین تکلیف شده بود کشف شده و ۳۰ باند در کلانتری های و پلیس پیگیری پایتخت منهدم شده است، تصریح کرد: ۸۵ درصد اموال مکشوفه شناسایی شده که به مالکان تحویل خواهد داده شد.

رییس پلیس پایخت در خصوص سلاح های کشف شده عنوان کرد: ۶ قبضه سلاح گرم و ۱۷۰ فشنگ و ۵۱ قبضه سلاح سرد نیز در این مرحله از طرح کشف شده است.

وی ادامه داد: از تمامی سارقان دستگیر شده، حدود ۳۷۶ نفر دارای سابقه جرم هستند که از ۲ بار تا تعداد زیاد دستگیر شده اند و به زندان رفته اند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به این موضوع که ۳۸ نفر قاچاقچی عمده کالا دستگیر شده است، اظهار کرد: بالغ بر ۲۲۰ هزار قلم کالای قاچاق کشف و ۷ باند نیز منهدم که ارزش ریالی این اموال بالغ بر ۲۰۴ میلیارد تومان است.

سردار رحیمی با بیان این موضوع که ۲۷۳ نفر خرده فروش دستگیر شده اند و ۱۶/۵ کیلو مواد مخدر کشف شده است، خاطرنشان کرد: طرح های رعد با جدیت و رفع معایب طرح های اجرا شده در گذشته دنبال می شود و با تمام توان در مقابل سارقان و مجرمین و کسانی که نظم جامعه را مختل می کنن خواهد ایستاد.

خبرنگار: امجد عبدی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: