به گزارش گروه اچتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ "ایرج خانی پور" ، با تبریک سال نو و بهار طبیعت، از تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت و امنیت در مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد و گفت: پلیس با تمام توان و جدیت در تامین نظم و افزایش احساس امنیت روانی در سطح جامعه تلاش و خدمت رسانی می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس از همان ساعات اولیه اعلام کنترل ورود خودروهای غیر بومی و افراد مشکوک به ویروس کرونا در ورودی و خروجی شهر های استان مستقر و خدمت رسانی کرده و در کنار وظیفه ذاتی خود در برقراری نظم و امنیت همراه با سایر نیروهای خدمات رسان، اقدامات پیشگیرانه در خصوص جلوگیری از گسترش ویروس کرونا انجام داده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از همراهی و همکاری همه اقشار مردم، مدافعان سلامت و پویش های مردمی در پیشگیری از شیوع این ویروس تقدیر کرد و گفت: از عموم هموطنان عزیز تقاضا می شود با توجه به توصیه های پزشکی از هرگونه مسافرت پرهیز کنند.

وی ادامه داد: اقدامات خوبی در برخورد با احتکار کنندگان اقلام بهداشتی صورت گرفته و با تلاش های انجام شده طی 10 روز اخیر، بیش از 1 میلیون و 500 هزار جفت دستکش بهداشتی و مقادیر قابل توجهی محلول ضد عفونی کننده از محتکران کشف شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همچنین با تلاش پلیس زنجان، از آغاز سال جدید، طی 5 روز گذشته 30 نفر از انتشار دهندگان شایعات در خصوص ویروس کرونا در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان همچنین از اطلاع رسانی صورت گرفته در زمینه کنترل تردد خودرو های غیر بومی توسط اصحاب رسانه و توجه صنوف و تعطیلی برخی از مشاغل، قدردانی کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: