به گزارش خبرنگار سینمایی برنا، فیلم سینمایی "سعادت آباد" به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی همایون اسعدیان که طبق اعلام برنامه روز گذشته سینمای رسانه و مطبوعات، در فهرست نمایش های امروز 17 بهمن ماه و روز دوم بیست ونهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، قرار گرفته بود به دلیل اعتراض همایون اسعدیان به روز و زمان نمایش این اثر از برنامه نمایش امروز سینمای رسانه و مطبوعات حذف شد.

همایون اسعدیان عنوان کرده است، "سعادت آباد" باید طبق توافقات قبلی پنج شنبه هفته جاری در سینمای رسانه و هنرمندان اکران شود، از این رو چنانچه زمان اکران تغییر کند عملی غیر اخلاقی است و اگر این فیلم در سینمای رسانه در روز دیگری اکران شود به همراه مازیار میری کارگردان در نشست نقد و بررسی فیلم در برج میلاد شرکت نخواهند کرد.

فیلمنامه "سعادت آباد" را امیر عربی به نگارش درآورده و در خلاصه داستان آن آمده است: یاسی كه در زندگی مشترك‌اش با محسن دچار تردیدهایی شده، تصمیم می‌گیرد برای او جشن تولدی بگیرد و خاطراتی را یادآوری كند. او برای بهتر برگزار كردن مهمانی، همه چیز از قبل پیش‌بینی می‌كند، غافل از این كه همه چیز مطابق با خواسته او پیش نمی‌رود... .لیلا حاتمی حامد بهداد، مهناز افشار، هنگامه قاضیانی، حسین یاری و امیر آقایی بازیگران این اثر سینمایی هستند.