به گزارش خبرگزاری برنا از تبریز، تیم‌های شیرجه كشورمان با 12 شیرجه‌رو در سه رده سنی به هفتمین دوره مسابقات قهرمانی رده‌های سنی و عموم آسیا در اندونزی اعزام خواهند شد.

مجتبی ولی‌پور در رده سنی بزرگسالان، علی شكول در رده سنی 16-18 سال، حسام صمدی، حامد نرمی و امیرحسین رحیمیان در رده سنی 12-13 سال نماینده آذربایجان‌شرقی و ایران اسلامی در این رقابت‌ها هستند.

تیم ملی شیرجه با تركیب شهباز شهنازی، مجتبی ولی‌پور، مهدی آقارضایی، شهنام نظرپور و قائم میرابیان در گروه سنی بزرگسالان در این مسابقات شركت خواهدكرد.
 
همچنین حمید كریمی و علی شكول در رده سنی 16-18 سال، امیرحسین مدبری و سینا انگوتی در رده سنی 14-15 سال و حسام صمدی، حامد بزمی و امیرحسین رحیمیان در رده سنی 12-13 سال عازم رقابت‌های قهرمانی رده‌های سنی آسیا خواهند شد.

تیم شیرجه كشورمان را غلامرضا خیبری‌نژاد به عنوان سرمربی، محمدرضا شكول از تبریز به عنوان مربی، محمدعلی مجزا به عنوان سرپرست و غلامرضا میرزاخانلری به عنوان داور همراهی خواهند كرد.

گفتنی است، ملی‌پوشان كشورمان دهم مهر ماه سال جاری تهران را به مقصد اندونزی ترك خواهند كرد تا اردویی 3 روزه را تا پیش از آغاز این مسابقات در اندونزی برپا كنند.