به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ پرویزپور  در جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون احداث پارک بانوان در منطقه گلدشت، اظهار کرد : منطقه گلدشت بیشترین آمار جمعیتی زنان شهرخرم آباد را دارد و احداث پارک بانوان در آن منطقه ضرورتی انکار ناپذیر و تبعیض مثبت برای زنان است.

او افزود: توجه به عدالت در توزیع امکانات و خدمات رفاهی حق شهروندی زنان است اما در برنامه ریزی های شهری کمتر به آن توجه شده است لذا باید تلاش شود عدالت جنسیتی در توزیع امکانات بر مبنای منطقه گرایی ، محله محوری ، بافت  فرهنگی جمعیت و تنوع نیازمند یهای جامعه هدف هر منطقه صورت پذیرد تا از تمرکز خدمات در مرکز شهر و مناطق برخوردار جلوگیری شود و نشاط اجتماعی به تمام مناطق تسری یابد.

پرویزپور تصریح کرد:  در طراحی و احداث پارک های بانوان علاوه بر فضا سازی و تامین تجهیزات متناسب با گروه  های سنی ، مهمترین موضوع ایجاد احساس امنیت برای زنان است تا آنها بتوانند با آرامش خاطر و بدون دغدغه فکری به فعالیت های ورزشی بپردازند.

او بیان کرد:  با توجه به اینکه  جانمایی محل پارک و نقشه ساخت آن توسط شورای شهر و شهرداری انجام شده است و جناب آقای استاندار محترم هم بر این موضوع تاکید دارند امیدواریم   به زودی شاهد افتتاح پارک بانوان در منطقه گلدشت باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: