به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، عزیزالله شهبازی در حاشیه دیدار با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که روز دوشنبه در محل این وزارتخانه صورت گرفت، افزود: در این دیدار به دستور دکتر جهرمی معاونان و مسئولان مربوطه در حوزه موضوعات البرز، حضور یافتند.

وی ادامه داد: پوشش اینترنتی و تلفن همراه در روستاهای البرز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد که معاون امور روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حساسیت و اهتمام ویژه نسبت به رفع مشکلات نقاط کور روستایی اقدام کند.

شهبازی گفت: همچنین مصوب شد که مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز نیز نظارت ویژه ای بر روند اجرای این برنامه در روستاها داشته باشد.

وی افزود: نقاط کور تلفن همراه و اینترنتی در آزادراه تهران_ شمال و ۱۰ کیلومتر از آزادراه ادامه همت در البرز مطرح شد که دستور لازم برای رفع مشکلات از سوی وزیر ارتباطات صادر شد.

استاندار البرز اضافه کرد: مقرر شد شبکه های تلفن همراه براساس تعهدات خود نسبت به حل مشکل عدم آنتن دهی در نقاط مختلف استان البرز اقدام کنند که یکی از نقاط جاده کرج-اشتهارد بود.

وی گفت: درخواست احداث ساختمان نمایندگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در البرز مطرح شد و دکتر جهرمی دستور داد که اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.

شهبازی گفت: در رابطه با فیبر نوری اماکنی که از سوی استانداری اعلام می شود نیز از سوی وزیر ارتباطات دستور لازم اخذ شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: