به گزارش خبرگزاری برنا؛  بهمن مرادنیا در مراسم کلنگ زنی این پروژه گفت: زمین مورد نیاز ساخت  این 374 واحد 148 قطعه می باشد که 53 قطعه آن جهت احداث 106 واحد مسکن روحانیون به مرکز بزرگ ، 18 قطعه جهت احداث 54 واحد مسکن اقشار کم در آمد به بنیاد مسکن ، 44 قطعه جهت احداث 88 واحد مسکن خانواده معظم شهدا و ایثارگران به بنیاد شهید ، 9 قطعه جهت احداث 54 واحد مسکن محرومین به کمیته امداد و 24 قطعه جهت احداث 72 واحد مسکن مشاغل آزاد به تعاونی مسکن مهر شماره 9 کامیاران  از امروز توسط راه وشهرسازی به منظور احداث واگذار شده است.

استاندار کردستان خاطر نشان کرد : تصمیم بر این است تا بر اساس نیاز در جهت احداث واحدهای مسکونی توسط تعاونی هایی که مشکل ندارند اقدام شود.

وی نیاز به مسکن را یکی از دغدغه های مردم عنوان کرد و گفت : در راستای حل این مشکل ضمن ایجاد هماهنگی بین دستگاههای مختلف نهایت تلاش را بکار خواهیم گرفت تا دغدغه مردم را برطرف نماییم و خوشبختانه امروز در کامیاران کار احداث 374 واحد مسکونی در سایت 2400 واحد مسکونی آغاز می شود که امیدواریم در سریعترین زمان ممکن تحویل متقاضیان شود.

گفتنی است این 374 واحد در محل سایت 2400 واحدی مسکن مهر ژوان واقع در روبروی بیار که از زمینهای راه وشهرسازی می باشد احداث می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: