به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ حجت الاسلام شاهرخی  روز  پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان لرستان که باحضور سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار شده بود با اشاره به ظرفیت‌های لرستان در حوزه‌های مختلف ، اظهار کرد: می‌طلبد که بنیاد شهید در قالب سیستم‌های سرمایه گذاری خود مانند کوثر در لرستان و حوزه اشتغال این استان سرمایه گذاری کند.

او با اشاره به تعطیلی برخی واحدهای اقتصادی و تولیدی لرستان ، افزود: متأسفانه جدیت لازم از سوی وزارت صنعت و همچنین هیئت مدیره این واحدها برای تعیین تکلیف کارخانه‌های تعطیل وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به بیکاری فرزندان شهدا در لرستان ،گفت: آمارها در این رابطه قابل قبول نیست.

حجت الاسلام شاهرخی ضمن تاکید بر ضرورت تشکیل کارگروه ویژه ارتقا فرهنگی و توسعه لرستان ، ادامه داد: همچنین می‌طلبد که سهم لرستان از اعتبارات و بودجه ملی افزایش پیدا کند.

او با اشاره به ظرفیت‌های حوزه آب لرستان ،خاطر نشان  کرد: متأسفانه با وجود این ظرفیت‌ها لرستان در حوزه سدسازی و برداشت آب توفیق لازم را نداشته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به پیگیری برای سرمایه گذاری نهادهایی مانند ستاد اجرایی فرمان امام در لرستان،یادآورشد: ضرورت دارد که کارگروه ویژه ارتقا فرهنگی و توسعه لرستان تشکیل شود.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به وجود فضای همدلی و وحدت در لرستان ، بیان  کرد: خوشبختانه با حضور نیروهای جهادی و جوانان انقلابی یک صدای واحد و صدای وحدت در استان بلند است و امیدواریم با حمایت مسئولان زمینه حل مشکلات لرستان در حوزه‌های مختلف فراهم شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: