به گزارش خبرگزاری برنا،وی با اشاره به اینکه در آخرین سالهای این دوره از شورای اسلامی قرار داریم گفت: این فرصتی است تا همدلی و وفاق در خدمت رسانی بیشتر به مردم نمایانگر شده و مردم تغییرات را در فصل کاری باقیمانده به صورت برجسته لمس نمایند.

فرماندار پارس آباد گفت: حمایتهای فرمانداری تا جایی خواهد بود که باعث ارتقا خدمات رسانی مردم و شهروندان گردد، اگر امروز ۷ شورا و یک شهردار داریم ما هم در کنار آنها به عنوان یار نهم برای خدمت رسانی به مردم هستیم.

مهندس امامی از پیش بینی گشایش های مالی برای افزایش درآمد برای شهرداری خبر داد و گفت: امروز توافق شد از محل درآمدهای حاصله در حل مشکلات شهری در ساماندهی ورودی ها و خروجی های شهر ، بهبود فضای سبز ،مبلمان شهری ، رنگ آمیزی و بازگشایی خیابان مطهری و ساماندهی پارکها و آبهای سطحی و جابه جایی ترمینال و میدان تره بار و ساماندهی دستفروشان و ایجاد مقدمات پیاده راه در هسته مرکزی شهر و تسریع در روند بازنگری در طرح جامع شهری و تعیین تکلیف اراضی استفاده شود .

فرماندار شهرستان پارس آباد ساماندهی نیروی انسانی و افزایش بهره وری آنها را امری مهم دانست و گفت: انتظار داریم با روحیه و حرکتی جهادی و حوزه بندی خدمات شهری جایی برای  گلایه مندی مردم نماند.

مهندس امامی انتظار مردم از مسولان مدیریت شهری را کار جمعی و خدمات رسانی مطلوب دانست و گفت: در فرآهم کردن این انتظار آنچنان که باید توفیقی از نظر جلب افکار عمومی مردم نداشته ایم و باید از امروز تغییراتی حاصل شود تا امید را در بین شهروندان ایجاد و مشارکت عمومی را برای بهبود و حل مشکلات شهری داشته باشیم.

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: