به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز،علی مهدی پور اظهار کرد: 197 طرح صنعتی در شرکت صنعتی کوثر وجود دارد که استمرار و بهره‌برداری از آنها سبب اشتغال 6 هزار نفر می‌شود.

مهدی‌پور از راه‌اندازی مجدد 20 واحد صنعتی در شهرک‌های استان خبر داد و گفت: در حال حاضر تأمین زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی از اولویت‌های کاری ما است.

وی بیان اینکه یکی از مشکلات اساسی در شهرک‌های صنعتی استان تأمین زیر ساخت‌ها است افزود: برای فعالیت حوزه صنعت و سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی، دارا بودن زیر ساخت‌های لازم و ضروری است.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با اشاره به اینکه "در سه شهرک صنعتی البرز، کوثر و امید البرز با مشکل کمبود آب روبرو هستیم" بیان کرد: با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های انجام‌شده این وضعیت در حال بهبوداست.

مهدی پور از تخصیص 20 میلیون متر مکعب آب به استان در سفر اخیر وزیر نیرو به البرز خبر داد و تصریح کرد: این میزان تخصیص از محل سد امیرکبیر و طالقان بوده که تخصیص بخشی از آن به واحدهای صنعتی می‌تواند تاحدی از مشکلات موجود را مرتفع کند.

وی با اشاره به شعار سال و تلاش برای جهش تولید عنوان کرد: بهبود وضعیت زیر ساخت‌ها می‌تواند کمک خوبی به تحقق شعار سال کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: