به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، سرهنگ غلامعلی شرق اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از گسترش آن  و ارائه خدمات بهینه به شهروندان و جلوگیری از ازدحام درمراکز تعویض پلاک سیستم نوبت دهی آنلاین در استان البرز به اجرا درآمد.

وی خاطرنشان کرد: این سیستم از امروز ۲۵ شهریور ماه فعال شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه راهور۱۲۰ و ورود به آن نسبت به دریافت آنلاین زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود  برای  چند روز بعد اقدام کنند.

وی افزود: از روز شنبه هفته اینده 29 شهریورماه جاری خدمات تعویض پلاک خودرو  دراستان البرز فقط برای  ثبت نام شدگان اینترنتی ارائه می شود.

سرهنگ شرق درباره اجرای طرح نوبت‌دهی اینترنتی مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک دراستان البرز گفت: هدف از جرای طرح الکترونیکی شدن خدمات پلیس، کاهش مراجعات حضوری و عدم تجمع مردم  در مراکز تعویض پلاک خودرو است.

وی تاکید کرد:  متقاضیان توجه داشته باشند بدون دریافت ثبت نام اینترنتی و دریافت نوبت آنلاین هیچ گونه خدماتی از سوی مرکز تعویض پلاک صورت نمی گیرد و از مراجعه های بدون نوبت  در این مرکز خودداری می شود.

شرق گفت: با راه اندازی سیستم نوبت دهی اینترنتی، مراجعه های  مردم به مراکز مدیریت شده و آن ها می‌توانند از روزهای قبل ساعت ورود خودرو را به مرکز تعیین کرده و بدون ایستادن در صف، در زمان تعیین شده وارد مرکز تعویض پلاک شوند ونسبت به اخد خدمات اقدام کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز دربخش دیگری از سخنان خود فزود: ساعات کارمرکز تعویض پلاک قزلحصار ۷ صبح الی ۱۴ است که لازم است مراجعه کنندگان با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی مراجعه کنند.

سرهنگ شرق بیان داشت: استفاده از ماسک در این مرکز الزامی است و از  ورود افراد بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: