به گزارش خبرگزاری برنا؛ "ناصر تقی زاده" مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو روز سه شنبه در نخستین نشست مشترک با مدیران عامل شرکت های عضو خانواده چادرملو با اشاره به اشباع ظرفیت توسعه صنایع فولاد در کشور افزود:  چادرملو نمی تواند تنها متکی به فعالیت در حوزه معدن و فولاد باشد از این رو طرح مدونی تدوین شده که مسیر توسعه این شرکت مهم بورس را برای ۱۰ سال آینده برنامه ریزی کرده است . 
وی با تشکر از همراهی و حمایت مسوولان استان یزد از برنامه های توسعه  گفت : در این منطقه صنعتی که قرار است با سرمایه گذاری چادرملو انجام شود در مرحله نخست، ساخت سه واحد صنعتی از جمله واحد سوپر «مگامدول »  احیای مستقیم، کارخانه «فروسیلیس» و کارخانه آجرنسوز در دستور کار قرار دارد و به موازات آن،  شرکت اکتشاف معدنی و چند واحد تأمین کننده مواد مورد نیاز صنایع فولادی نیز احداث می شود.    

 تقی زاده افزود:  این منطقه صنعتی قادر است چند هزار شغل جدید ایجاد کند، تضمینی برای سود آوری شرکت و امنیت خاطره سهامداران حقیقی و حقوقی در دراز مدت خواهد بود به گونه ای طراحی می شود که نیاز کشور و استان یزد برای توسعه صنعت تا ۵۰ سال آینده را پاسخگو باشد .

مدیرعامل چادرملو در ادامه به ضرورت توجه به رفاه و معیشت کارگران و کارکنان پرداخت و تصریح کرد: وظیفه ما در کنار تولید، توجه به نیازهای اساسی نیروهاست و نباید از آن غفلت کرد .

وی اظهار کرد:  تأمین مسکن کارگران بدون منزل از برنامه های مهمی است که با همکاری و مشارکت شرکت های تابعه و تشکیل تعاونی مسکن  در آینده نزدیک محقق می شود .
 تقی زاده همچنین در خصوص اقدامات چادرملو در راستای  مسوولیت  اجتماعی در شهرستان اردکان هم گفت: یکی از تکالیف ما توجه به نیازهای توسعه پایدار در مناطق تحت فعالیت است که در این راستا اقدامات قابل توجهی در دست اقدام داریم از جمله طرح تصفیه و انتقال آب خلیج فارس به یزد، ساخت مجتمع بزرگ فرهنگی، ورزش شهید قاسم سلیمانی ( صنایع )  در اردکان ، ایجاد کمربند سبز در حاشیه جاده اردکان تا عقدا ، تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی ، ساخت مراکز علمی و آموزشی و چندین طرح رفاهی ، اجتماعی و فرهنگی دیگر  است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: