به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛ محمدی در گفت وگو با رسانه ها ضمن تشریح  برنامه های هفته دفاع مقدس کانون لرستان ،اظهار کرد: معرفی کتاب های انتشار کانون با موضوع دفاع مقدس، معرفی وقایع و ایام، ساخت کاردستی های گل لاله به مناسبت گرامیداشت یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس، مسابقه ادبی و مسابقه هنری(نقاشی) مجازی و... در دستور کار همه مراکز در سراسر استان است.

افزود: درمرکزفرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان اشترینان ویژه برنامه « هفت روز هفت ستاره» با موضوع معرفی شهدا و رزمندگان جنگ تحمیلی وهشت سال دفاع مقدس برگزار می شود و در بروجرد نقدوتحلیل داستانهای کوتاه دفاع مقدس در انجمن ادبی اجرا خواهدشد.

محمدی با بیان اینکه درهمه مراکز نمایشگاه عکس دفاع مقدس برگزار خواهد شد ،تصریح کرد: آثار برتر نقاشی و کتیبه های سفالی اعضای مراکز نیز دراین هفته درقالب  فضای مجازی به اشتراک گذاشته می شود.

مدیرکل کانون لرستان  خاطر نشان کرد:  قصه گویی، نقالی نیز با موضوع دفاع مقدس و شهدای جنگ تحمیلی آماده اجرا و پخش در فضای مجازی هستند و کلیپ هایی از آثار اعضا نیز توسط مراکز تهیه و در کانال های خبری کانون لرستان در معرض دید قرار می گیرند.

او گفت: تئاتر با موضوع جنگ و دفاع مقدس با عناوین« فرکانس» و «کارنامه» روایت های از زندگی شهدای والا مقام و جنگ از سوی مرکز فرهنگی هنری شهرستان الشتر آماده ی اجرا هستند. همچنین در مرکز الشتر معرفی زنان شهیده و دیدار با خانواده های شهدا پیش بینی شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: