به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛  همزمان با افتتاح نمایشگاه « ۴۰ سال اقتدار » در خرم آباد، پوستر اختصاصی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس که توسط کمیته فرهنگی هنری و رزمایش کنگره ۶۳۰۰ شهید استان لرستان تهیه و منتشر گردیده، با حضور محمود ثمینی؛ معاون استاندار لرستان، احمد حسین فتایی؛ مدیر کل، معاونین فرهنگی و هنری اداره کل و مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان، رونمایی شد.

 این پوستر حاصل همکاری هنرمندان بروجردی، سیده معصومه حسینی، نقاش و حمید آقایی، طراح پوستر و گرافیست است که با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط انتشارات کتیبه این شهرستان منتشر شده است.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در حاشیه این مراسم گفت: این اداره کل به عنوان مسئول کمیته فرهنگی هنری و رزمایش کنگره ۶۳۰۰ شهید استان، برنامه های متنوعی را در این راستا طراحی نموده که انشاالله تا زمان برگزاری کنگره اصلی در شهرستان های مختلف استان برگزار خواهد شد.

 فتایی در پایان خاطر نشان ساخت: پوستر " سردار دلها " همزمان با هفته دفاع مقدس به صورت گسترده در سطح شهر خرم آباد با محوریت دستگاه های اجرایی و سایر شهرستان های استان توزیع خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: