به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان، دکتر آرزو فلاحی اظهار کرد: در آستانه روز ملی روستا، هشتمین آیین "پویش ره سلامت"  با افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی روستایی و خانه های بهداشت عشایری از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  امروز دوشنبه ۱۴ مهرماه برگزار می شود.

وی با اشاره به پروژه های بهداشتی روستائی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: پروژه خانه بهداشت بوالحسن در بانه در زیربنای ۱۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر 2 میلیارد 700 میلیون ریال صد در صد پیشرفت فیزیکی داشته و آماده بهره برداری است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان ادامه داد: پروژه خانه بهداشت قپلانتو در سقز با ۹۸ درصد رشد فیزیکی در زیربنای ۱۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از دیگر پروژه‌های روستایی است.

دکتر فلاحی در ادامه بهره‌برداری از خانه بهداشت پیرعمران سقز را از دیگر پروژه‌های روستایی برشمرد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در زیربنای ۱۰۰ متر مربع آماده افتتاح است.

وی در پایان از پیشرفت فیزیکی صد درصدی خانه بهداشت قره‌ جر سقز با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و 300 میلیون ریال در زیربنای  ۱۰۰ متر مربع خبر داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: