به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به جابجایی مدیرکل دستگاه ورزش همدان اظهار کرد: قطعاً تغییر رخ داده در رأس دستگاه ورزش استان همدان را باید به فال نیک بگیریم و امیدواریم و در این راه برای دکتر حمید سیفی آرزوی موفقیت داریم.

حمدالله چاروسایی ادامه داد: محسن جهانشیر نیز در طول ۲۱ ماه مدیرتی خود زحمات فراوانی را متحول شد و کارنامه خوبی را در از خود به جای گذاشت که از زحمات وی نیز تشکر و قدردانی را داریم.

وی حمید سیفی را مدیری از جنس ورزش دانست و افزود: سیفی قهرمان بلند آوازه کشتی استان همدان از خطه نهاوند است سابقه مدیرکلی تربیت بدنی دانشگاه علم و صنعت را در کارنامه دارد.

سخنگوی ورزش و جوانان همدان اضافه کرد: در کارنامه مدیریتی سیفی می‌توان به سوابقی چون مدیرکل ورزش دانشگاه علم و صنعت کشور، مشاور ارشد رئیس دانشگاه علم و صنعت، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت، عضو پژوهشگاه وزارت علوم، مشاور ورزشی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید کشور، مشاور ورزشی استاندار همدان، مشاور ورزشی نماینده مردم نهاوند در مجلس، ریاست کمیته استعدادیابی فدراسیون کشتی کشور و ... اشاره کرد.

وی بیان کرد: آقای سیفی در سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ در سه سال متوالی به عنوان جوان نمونه کشور معرفی شده است و قطعاً با حوزه جوانان نیز بیگانه نخواهد بود.

چاروسایی سوابق ورزشی مدیرکل جدید ورزش و جوانان را درخشان خواند و گفت: حمید سیفی سابقه قهرمانی دانشجویان جهان، قهرمانی بزرگسالان آسیا، قهرمانی تیم ملی، قهرمانی مسابقات تختی، قهرمانی و نایب قهرمانی تورنمنت‌های مختلف بین‌المللی در کشورهای مختلف مدرسی فدراسیون جهانی کشتی و فدراسیون کشور، رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون کشور و... را دارد و یکی از کشتی‌گیران به‌نام کشور در دهه ۸۰ است.

وی ادامه داد: دکتری مدیریت و ورزش، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت، تألیف کتاب بدنسازی کشتی برای اولین در کشور، نگارش مقالات مختلف، مدرسی دانشگاه‌های آزاد و علم و صنعت و... نیز از سوابق تحصیلی و علمی حمید سیفی است.

سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان روز چهارشنبه در سالن کنفرانس ورزشگاه قدس با حضور تقی‌زاده معاون حقوقی وزرات ورزش و جوانان کشور برگزار خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: