به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، مراسم افتتاح گذر سبز و شبکه برق دهکده گردشگری باغستان کرج عصر امروز با حضور جمعی از مسئولان شهری و شهروندان به بهره برداری رسید.

شهردار کرج در آین افتتاح این پروژه گفت: یکی از محورها و رویکردهای اصلی شورای پنجم توجه به انسان محوری به جای خودرو محوری بوده است .

علی کمالی زاده با اشاره به بهره برداری صورت گرفته افزود: از مشکلات دهکده تفریحی باغستان نبود روشنایی بود که با تدابیر انجام گرفته این موضوع رفع شد.

 وی با بیان اینکه کرج رشد جمعیتی زیادی دارد گفت: از سه سال گذشته توانسته ایم هر سال یک مترمربع به سرانه فصای سبز این کلانشهر اضافه کنیم و در این راستا از اعضای شورای پنجم، مدیران سازمان سیما منظر و سبزبانان زحمت کش و همه کسانی که برای حفظ و توسعه فضای سبز شهر تلاش می کنند صمیمانه قدردانی می کنم.

رییس سازمان سیما ،منظروفضای سبز شهری شهرداری کرج نیز در آیین افتتاح گذر سبز و شبکه برق دهکده باغستان عنوان کرد: ساخت شبکه برق دهکده توریستی باغستان از سال ۹۷ آغاز شد ، این گذر سبز شامل ۳ کیلومتر پیست دوچرخه سواری و ۲.۵ کیلومتر پیست پیاده روی می شود.

پیمان بضاعتی پور افزود: از دو سال پیش تاکنون ۶۰۰ هزار اصله درخت در جای جای این کلانشهر کاشته شده که این موضوع توجه ویژه شهردار و اعضای شورای پنجم به فضای سبز را می رساند.

 وی تصریح کرد: هر ساله یک مترمربع به سرانه فضای سبز کرج افزوده شده است و از ابتدای سال ۹۷ تاکنون یازده پارک در مناطق کم برخوردار به بهره برداری رسیده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: