به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، سلیمان رستمیان اظهار کرد: پیکر پاک شهید مدافع حرم استان البرز حجت‌الاسلام و المسلمین «مجید سلمانیان» از شهدای خانطومان صبح پنج شنبه 24 مهرماه از ساعت 9 همزمان با ایام عزاداری رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماشین از سپاه امام حسن مجتبی(ع) به سمت میدان شهدا و سپس مصلی نماز جمعه کرج تشییع خواهد شد.

وی افزود: مراسم وداع با پیکر وی نیز از ساعت 8 الی 9 صبح همان روز در سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز برگزار خواهد شد.

رستمیان در ادمه تصریح کرد: پیکر پاک این شهید والامقام پس از تشییع برای خاک سپاری به امام زاده طاهر (ع ) منتقل و در گلزار شهدای این مکان مقدس به خاک سپرده خواهد شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تاکید کرد: شهادت مزد مجاهدت  صادقانه و عاشقانه است، کشور ما در تمامی عرصه ها مدیون خون شهدای والامقام در تمامی عرصه ها بوده و خواهد بود، انقلاب اسلامی با رشادت‌های شهدای مدافع حرم تداوم یافت و امروز باید بتوانیم از ارزش‌هایی که این کبوتران خونین بال برای حفظ آن جان خود را هدیه دادند پاسداری کنیم.

شایان ذکر است شهدای تفخص شده خانطومان امروز با حضور در مشهد مقدس مشرف به زیارت امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام شدند.

گفتنی است شهید والامقام حجت‌الاسلام و المسلمین «مجید سلمانیان» متولد اردیبهشت 1367 هفدهم اردیبهشت‌ماه سال 1395، در دفاع از حرم آل‌الله در خان‌طومان به شهادت رسید و پیکرش به کشور بازنگشته بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: