به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان، بهمن مرادنیا در جلسه با پیمانکاران و عوامل اجرایی پیاده راه فردوسی سنندج با بیان اینکه هدف از اجرای پیاده راه فردوسی نظم بخشی به فضای شهری ، بهبود شرایط و جذب گردشگر است عنوان کرد: پیاده راه فردوسی به هیچ عنوان برای حضور دستفروشان تعریف نشده است و آنها تنها می توانند بصورت شبانه و آن هم طبق ضوابط خاص فعالیت کنند.


وی تاکید کرد: حفظ آرامش و امنیت مردم در هر شرایطی اولویت دارد و با کسانی که مخل امنیت و آرامش مردم باشند برخورد خواهد شد و با افرادی که به عنوان لیدر دستفروشان شناسایی شده اند برخورد قضایی خواهد شد.


مرادنیا ضمن درخواست از مردم برای همکاری با عوامل اجرایی شهرداری در احداث پیاده راه فردوسی گفت: در این پروژه بیش از ۷۰ میلیارد تومان هزینه خواهد شد و هدف آن صرفا در جهت رفاه حال شهروندان است و امیدواریم مردم با فرهنگ سنندج بیش از گذشته در این راه همکاری و همراهی داشته باشند.


استاندار کردستان در خاتمه از پیمانکاران پیاده راه فردوسی خواست با کار شبانه روزی نسبت به اتمام پروژه در کمترین زمان ممکن تلاش کنند تا پیش از شروع فصل سرما و آغاز بارندگی ها به پایان برسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: