به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، عزیزالله شهبازی صبح امروز پنج شنبه در بازدید از روند اجرای محدودیت های تردد در مبادی ورودی و خروجی کلانشهر کرج با اشاره به اینکه بر اساس ابلاغ وزارت بهداشت و موافقت رییس جمهور محترم، محدودیت های تردد در کلانشهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان و ارومیه اعمال شده، اظهار کرد: در البرز نیز متولیان اعمال محدودیت ها از شب گذشته حضور یافتند.

 

وی ادامه داد: فرمانده نیروی انتظامی، مدیرکل هلال احمر، رییس دانشگاه علوم پزشکی و... تمامی امکانات و نیروهای خود را بسیج کرده اند و با حسن تعاملی بین مجموعه استان وجود دارد این اقدام صورت گرفت.

 

این مسئول افزود: طی 8 ماه گذشته 3 موج بیماری را شاهد بودیم و در موج اول مردم و تمامی مسئولان همراهی کردند و دچار بحران و وضعیت قرمز نشدیم.

استاندار البرز با بیان اینکه البرز شاهراه ارتباطی 14 استان کشور است، اضافه کرد: در موج دوم و سوم شیوع، در وضعیت قرمز قرار گرفتیم و همراهی مردم کاهش یافته است که اگر این تعامل برقرار شود از این وضعیت خارج می شویم.

وی گفت: مردم از ماسک استفاده کنند و با رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از ترددهای غیرضرور برای توقف چرخه شیوع کرونا همراهی کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: