به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان، بهزاد ریحانی فرد در خصوص این خبر اعلام کرد: عملیات اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجر خان در حال انجام است و یکی از مهم ترین اقدامات عمرانی این شهرداری در این دوره تکمیل پروژه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی و تقاطع غیر همسطح توحید بود.

 بهزاد ریحانی فرد عنوان کرد: پس از تکمیل اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی عملیات اتصال  این بلوار به تقاطع غیر همسطح  سنجرخان که سال 97 تکمیل وزیر بار ترافیک رفت در سالجاری آغاز شد.

وی گفت: اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجرخان موجب توزیع بار ترافیک سطح شهر به محورهای بلوار دکتر حسینی، ترمینال سنندج، آرامستان بهشت محمدی و همچنین محور سنندج – همدان می شود.

 ریحانی فرد عنوان کرد: اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجر خان رینگ جنوبی شهر سنندج را کامل کرده و این اتصال ارتباط بین شهرک‌های بهاران، زاگرس و ساحلی را به سمت تقاطع سنجرخان و بلوار دکتر حسینی برقرار می کند.

وی از پیشرفت 30 درصدی پروژه اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجر خان خبر داد و عنوان کرد: طول این بلوار 1800 متر و عرض آن نیز 36 متر است.

ریحانی فرد خاطرنشان کرد: تا کنون عملیات عمرانی شامل 9 هزار مترمکعب خاکریزی و راکفیل، 7 هزار مترمکعب خاکبرداری و نخاله برداری، 160 مترمکعب عملیات بنایی سنگی و 500 مترمکعب پی کنی ابنیه فنی صورت گرفته است.

وی همچنین بیان کرد: در راستای اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجرخان یک میدان به مساحت 9 هزار و 100 مترمکعب نیز احداث خواهد شد

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با اشاره به اینکه پیمانکار پروژه سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری سنندج است؛ تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل این پروژه 300 میلیون ریال است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: