به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛حجت الاسلام والمسلمین سرلک” در دیدار با پرسنل ورزش وجوانان الیگودرز که به مناسبت هفته تربیت بدنی وورزش انجام گرفت  ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش و تقدیر از رئیس وکارکنان مجموعه با بیان اینکه  ورزش  عاملی برای  سلامت جسم و روح و نشاط جامعه  است،اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان در ایجاد شور و نشاط اجتماعی و سلامت شهروندان مسئولیت و وظایف سنگینی بر عهده دارد.

او با بیان اینکه  پیشرفت ورزش در سالیان اخیر قابل قیاس با گذشته نیست و شاهد توسعه بسیاری در زمینه های مختلف بوده ایم ،افزود:  علیرغم  شرایط نابسامان اقتصادی با پیگیری نماینده شهرستان و مدیریت و درایت رئیس اداره ورزش کارهای بزرگی انجام شده و وضعیت ورزش در الیگودرز در جایگاه مطلوبی است.

حجت الاسلام والمسلمین سرلک تصریح کرد: : برگزاری مراسم تشییع شهید تازه تفحص شده سید جلال هاشمی در ورزشگاه شهید ارسلان گودرزی جلوه ای خاص به برنامه داد.

او گفت : الیگودرز جوانان غیرتمند، مستعد، ورزش دوست کم ندارد و باید بستر لازم و امکانات برایشان فراهم شود.

حجت الاسلام سرلک با تاکید بر لزوم دستگاه ورزش وجوانان شهرستان در توجه  به ورزش همگانی ،خاطر نشان کرد: برای برگزاری ورزش همگانی در طول سال بیشتر سرمایه گذاری و برنامه ریزی شودو فقط صرفا به مناسبت مراسم برگزار نشود.

امام جمعه الیگودرز  بیان کرد:  اگر می خواهیم در فرهنگ پیشرفت کنیم متصدیان و مسئولین بجای هزینه و سرمایه گذاری در رفع آسیب های اجتماعی به امرپیشگیری  بپردازند. ورزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و در ارتقا سطح فرهنگ شهرستان بسیار موثر است.

او یادآوری کرد:  از هر گونه حمایتی در زمینه ورزشی دریغ نخواهد کرد و هرجا لازم باشد پشتیبان امر فرهنگ و ورزش و جامعه ورزشی خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: