به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛بنابر اعلام ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، خرم آباد به عنوان یکی از مراکز استانی ۲۵ گانه اعلام شده، از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ با محدودیت های زیر مواجه خواهد بود:

۱- طی زمان اعلام شده ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهر خرم آباد ممنوع بوده و پلیس راهنمایی و رانندگی موظف به اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای خودروهای متخلف می باشد.

۲- کلیه معابر غیر اصلی ( فرعی ) می بایست توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با همکاری پلیس راهور مسدود گردد.

۳- کمیته اطلاع رسانی با همکاری صدا و سیما می بایست نسبت به انجام اقدامات تبیینی و انعکاس تصمیمات در رسانه های استان اقدام نماید.

۴- فرمانداری خرم آباد موظف است در اسرع وقت ضمن تشکیل ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا، اقدامات لازم را جهت اجرایی شدن مصوبات یاد شده معمول داشته و گزارش فعالیت های صورت گرفته را به صورت روزانه به دبیرخانه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد استانی ارسال نماید.

۵- لازم به ذکر است که ممنوعیت های فوق الذکر مشمول خودروهای عمومی، انتظامی، امدادی و درمانی، خدماتی، حمل و نقل کالا و مواد اساسی و ضروری نمی گردد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: