به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان، سیف الله سعدالدین روز یکشنبه افزود: در نامه ای از سوی مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام شد، با توجه به بازدید و ارزیابی صورت گرفته ، آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سمنان به عنوان عضو فعال این شبکه انتخاب شده است .
وی ادامه داد : بر اساس این نامه عملکرد آزمایشگاه مرکزی دانشگاه به صورت سالانه در کنار سایر مراکز عضو ، ارزیابی و رتبه بندی خواهد شد .
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان تصریح کرد :  آزمایشگاه مرکزی دانشگاه، در صورت کسب امتیاز لازم  بر اساس این ارزیابی و رتبه بندی ، از حمایت های شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره مند خواهد شد .
سعدالدین با بیان اینکه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سمنان در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته به عنوان عضو فعال شبکه  آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی شود خاطر نشان کرد : آزمایشگاه مرکزی دانشگاه سمنان با قابلیت انجام ۱۰۰ نوع آزمایش آبان ۹۸ به شبکه آزمایشگاهای علمی ایران ( شاعا) متصل شد .

دانشگاه سمنان دانشگاه مادر منطقه بیش از ۱۲ هزار دانشجو و ۳۷۰ عضو هیات علمی دارد و در زمره یک درصد دانشگاه های تاثیرگذار علمی دنیا است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: