به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، علی علوی اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و محدودیت های ایجاد شده در برگزاری رویدادهای ورزشی تنها تیم تنیس روی میز شهرداری  در حال برگزاری اردوهای آماده سازی جهت حضور در لیگ برتر کشور است.

وی افزود: در خصوص لیگ یک والیبال و لیگ اینده سازان جودو نیز مترصد تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم و در صورت قطعی شدن برگزاری آنها در هفته های پیش رو در جهت تشکیل تیم ها و فراهم کردن مقدمات حضور اقدام خواهیم کرد.

علوی با بیان اینکه بودجه باشگاه شهرداری محدود است و امکان حضور در برخی لیگ های کشوری را نداریم گفت: تمرکز ما بر روی نیروهای بومی است و در تلاشیم تیم هایی را با حداقل هزینه و با هدف قهرمان پروری راهی مسابقات مختلف کنیم.

وی از انجام برنامه ریزی های لازم برای تشکیل تیم های فوتبال وفوتسال شهرداری کرج خبرداد و گفت: در صورت برگزاری لیگ های استانی و در اختیار گرفتن امتیاز در فصل پیش روی لیگ استان شرکت خواهیم کرد.

مدیر باشگاه شهرداری کرج با قدردانی از حمایت و همراهی اعضای شورای شهر و شهردار کرج با ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: تشکیل باشگاه شهرداری کرج یک فرصت برای ورزش غنی کلانشهر کرج است و قطعا البرز از این ظرفیت طی سال های آینده بهره های فراوانی را خواهد برد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: