به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، تیم باشگاه حق نظری (الف) از میاندوآب به عنوان نماینده استان در گروه‌های نونهالان و خردسالان در گروه کمربندهای سفید، زرد و نارنجی و خردسالان در گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش با ۲۱ امتیاز تیمی، ۴ صدرنشینی و ۱۹۴.۴۸ امتیاز افرادی به مقام نخست دست یافت.

باشگاه حق نظری (ب) دیگر نماینده استان نیز با ۱۹ امتیاز تیمی، یک صدرنشینی و کسب ۱۹۱.۷۶ امتیاز انفرادی در رده دوم قرار گرفت.

در گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان نیز باشگاه فرهنگی ورزشی حق نظری با ۲۱ امتیاز تیمی، پنج صدرنشینی و ۱۷۳.۰۸ امتیاز انفرادی به مقام نخست دست یافت.

در گروه کمربندهای قهوه‌ای و مشکی رده نونهالان نیز باشگاه حق نظری با ۱۷ امتیاز تیمی، ۲ صدرنشینی و ۱۹۰.۷۴ امتیاز انفرادی بعد از تیم‌های صنعت مس کرمان (الف) و (ب) در رده سوم قرار گرفت.

در نتایج انفرادی نیز عرفان بیگی و امیرحسین مرامی در رده سنی نونهالان کمربند قهوه‌ای و مشکی، آرمین جوانی، امیررضا مسلمان و آیدین بهاری در رده سنی خردسالان و نونهالان، امیر داداش‌زاده و مبین اکبریان در رده سنی نونهالان و نوجوانان موفق به کسب عنوان نخست کمربندهای مختلف شدند.

محمدرضا قلی‌پور، امیرمحمد رحیم‌زاده، سینا نوری و امیررضا احمدی نیز عنوان دوم را کسب کردند.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: