به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛  صیدی شهردار سنندج بهمراه جمعی از مدیران شهرداری از روند احداث گذر ورزشی در پارک پیشکسوت بازدید نمود.

شهردارسنندج اظهار داشت: توسعه ورزش همگانی، نصب ست های ورزشی و احداث زمین های ورزشی در نقاط مختلف سطح شهر می تواند در ارتقاء نشاط و شادابی شهروندان تاثیر بسزایی داشته باشد.

مهندی حشمت اله صیدی بیان کرد: یکی از برنامه های این دوره شورا و شهرداری احداث زیر ساخت های ورزشی در پارک ها و تفرجگاههای سطح شهر است.

وی گفت: احداث مسیر دوچرخه سواری در آبیدر، آغاز احداث چند زمین ورزشی در بلوار معلم و شهرک بهاران از جمله دیگر اقدامات در راستای احداث اماکن ورزشی است.

مهندس صیدی افزود: خوشبختانه در بوستان تازه احداث شده 20 هکتاری کوچک ره ش هم توجه خاصی به احداث زمین های ورزشی شده و چندین زمین ورزشی نظیر فوتسال، بستکتبال، تنیس روی میز، سایت پیاده روی، صخره نوردی و ست ورزشی هم نصب شده است.

شهردار سنندج عنوان کرد: یکی از پارکهایی که همواره پذیرای جمع کثیری از شهروندان و گردشگران بوده پارک پیشکسوت است.

وی از احداث گذر ورزشی در پارک پیشکسوت خبر داد و گفت: این گذر ورزشی شامل احداث زمین والیبال، بسکتبال، بدمینتون، دارت، شطرنج، تنیس روی میز و اسکواش است.

مهندس صیدی افزود: آسفالت و بهسازی معابر پارک پیشکسوت توسط شهرداری منطقه سه انجام شده و خط کشی، نصب سیستم روشنایی، نصب سکوی تماشاچی از دیگر اقدامات در راستای احداث این  گذر ورزشی است.

وی ابراز امیدواری نمود: با ایجاد زیرساخت های ورزشی در دیگر پارکها و تفرجگاههای سطح شهر بتوانیم در جهت ترغیب شهروندان به ورزش و ارتقاء روحیه و نشاط همشهریان گام های اساسی برداریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: