به گزارش خبرگزاری برنا؛ "مصطفی زارع زاده" قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از آغاز به پخش دومین جشنواره مجازی استعدادیابی استند آپ کمدی و نمایش طنز خش دلانه در شبکه های اجتماعی خبر داد و گفت: این جشنواره از سوم دی ماه آغاز شده و تا ششم دی به مدت 4 روز ادامه دارد.

قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: این جشنواره هرشب از ساعت 20 از صفحه رسمی سازمان با عنوان یزد فرهنگ در شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی  yazdfarhang@  پخش می شود و شهروندان می توانند آن را دنبال کنند.

زارع زاده اظهار داشت: بر اساس جدول زمان بندی در قمست دوم که چهارم دی ماه پخش می شود میثم پورمنش، اسماعیل ملانوری و فرشته مساح اجرا برنامه خواهند داشت.

وی تاکید کرد: جشنواره دوم در قالب موضوعاتی همچون؛ سلامت، بهداشت و ویروس کرونا، همدلی و مشارکت اجتماعی، آسیب های اجتماعی، امید و افزایش نشاط و ارتقاء و تحکیم بنیان خانواده طراحی شده است.

گفتنی است داوری بخش نمایش کوتاه طنز این دوره از جشنوراه را علی جاور، رضا بحری و امیر زکی پور و داوری بخش استندآپ کمدی را مهدی زبرجدی، مهدی قانع و هادی آقابزرگی برعهده دارند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: