به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان؛ فتحی بیرانوند، افزود:  در یکماه گذشته بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، بیش از ۳۵۰۰ جلد دفترچه رایگان برای هم استانی های عزیز صادر شده است.

 اوافزود: در این مدت ۲۹۰۰ دفترچه روستاییان و ۶۰۰جلد دفترچه سلامت همگانی برای هم استانی های عزیز به صورت رایگان صادر شده است.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان تصریح  کرد: براساس مصوبات ستاد ملی کرونا و در راستای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر، دفترچه بیمه همگانی و همچنین دفترچه بیمه روستاییان و عشایر تا پایان سال به صورت رایگان صادر خواهد شد.

 اوگفت: بنابراین کسانی که تاکنون دفترچه بیمه دریافت ننموده اند و یا این که تاریخ اعتبار دفترچه آنها به اتمام رسیده می‌توانند بدون اجرای طرح ارزیابی وسع و به صورت رایگان تا پایان سال صاحب دفترچه شوند.

فتحی بیرانوند خاطر نشان  کرد:در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و به منظور جلوگیری از تجمع و  تردد مراجعین به  دفاتر پیشخوان، بیمه شدگان بدون مراجعه حضوری و از طریق سسامانه https://eservis.ihio.gov.irمی توانند نسبت به  ثبت نام و انتخاب نزدیکترین دفتر پیشخوان طرف قرارداد محل سکونت ،  جهت دریافت دفترچه رایگان اقدام نمایند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: