به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در این ارتباط با بیان اینکه بایستی با ساخت آثار ارزنده و ماندگار در آگاه سازی عموم برای رعایت هر چه بیشتر پروتکل ها بهره گیری نمود گفت:فضای مجازی  در دوران کرونا بستری است برای روشنگری و آگاه سازی عموم شهروندان.

حمیدرضا عسگری افزود: در دوران شیوع ویروس کرونا شبکه های اجتماعی بستری است برای انتشار محتوا اثر گذار  و به یاد ماندنی تا علاوه بر اطلاع رسانی به عموم مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بتوانیم با ساخت آثار ارزنده فرهنگی و هنری اثر گذاری بیشتری در فضای مجازی برای رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس  کرونا را در بین شهروندان داشته باشیم.

وی ادامه داد: ساخت نماهنگ تاثیر گذار با موضوع کرونا و با شعار "خاطره ها عزیزند اما خاطرتان عزیز تر" ، سعی بر آن بوده تا با جدی گرفتن پروتکل های بهداشتی کرونا از جان عزیزانمان برای قطع زنجیره انتقال و پیشگیری از این ویروس محافظت کنیم. اگر امروز فاصله ها را رعایت نکنیم فردا ملزم به تحمل فاصله های بیشتری از عزیزانمان میشویم که این سهل انگاری غیر قابل جبران است.

تماشای این نماهنگ را به شما توصیه می کنیم:

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: