به گزارش خبرگزاری برنااازلرستان؛ امان الهی در مراسم تجلیل  تعدادی از کوهنوردان دورودی صعود کننده به ۳۱ قله کشور با بیان اینکه کار بسیار جالب و ارزنده ای در راستای سقوط به ۳۱ قله کشور با دوچرخه انجام شده است، اظهارکرد: با تمام وجود در خدمت جامعه ورزش استان و شما عزیزان و دیگر همنوردان کوهنورد هستم و تا سرحد امکان در راه رفع نقایص و مشکلات مربوطه تلاش خواهم کرد .

اوبا بیان اینکه هیئت کوهنوردی استان از جمله هیئت هایی است که شرایط خاص دارد،افزود: شما عزیزان کار ورزشی انجام می دهید و هم با امداد و نجات در سرمای کوهستان کار مهمی برای جامعه صورت می دهید.

امان الهی تصریح کرد: از رئیس هیئت کوهنوردی استان می خواهم ضمن پیگیری امورات مربوطه تلاش شود تا حمایت بیشتری از کوهنوردان صورت پذیرد و در راستای صعود به قلل مرتفع  با تلاش مضاعف و بیشتر از گذشته  برنامه‌ریزی شود که در راه صعود هایتان به قله های زاگرس خدایی ناکرده اتفاق ناگواری برای فرد یا افرادی پیش نیاید و در شرایط نامناسب بودن آب و هوا بهتر است صعودی صورت نپذیرد.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان تاکید کرد: با توجه به حجم تردد در منطقه زاگرس ایجاد پناهگاه یکی از ضروریات محسوب می شود و غیر از دو پناهگاهی که در ازنا و دورود وجود دارد می بایست حداقل دو تا سه پناهگاه دیگر در سطح منطقه ایجاد شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: