به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛سرهنگ "مرتضی چغلوند" ، اظهارکرد: طرح تسهیل ترخیص موتور سیکلت های توقیفی و رسوبی در پارکینگ از 18 آبان ماه سال جاری لغایت 18 دی ماه به مدت دو ماه همزمان با سراسر کشور در استان به مرحله اجرا در آمد و تاکنون دو هزار و 200 دستگاه موتورسیکلت تحویل مالکان یا متصرفان قانونی آنها شدند .

اوافزود: مراحل ترخیص موتورسیکلت های توقیفی شامل مراجعه مالک به دفاتر پلیس +10و ارائه مدارک مالکیتی و هویتی موتورسیکلت ،پرداخت دیون دولتی می باشد .

رئیس پلیس راهور استان یاد آورشد: پرداخت دیون دولتی مانند جریمه های معوقه به صورت اقساطی و هزیته پارکینگ نیز بر اساس نرخ پارکینگ در سال 94 (مرکز استان 720و شهرستان ها 460تومان)محاسبه می گردد .

سرهنگ دالوند ادامه داد :  همچنین بر اساس اعلام بیمه مرکزی ایران بیمه این وسایل نقلیه به شکل اقساطی و بدون جریمه تاخیر می باشد ، مالکان یا متصرفان هر چه سریعتر از این فرصت استثنایی استفاده کنند و نسبت به ترخیص موتورسیکلت توقیفی خودشان اقدام نمایند.

او خاطر نشان کرد: طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی همچنان ادامه دارد و ازکسانی که موتورسیکلت آنها به هر دلیلی یه جزء دستور قضایی توقیف شده اند، توصیه کرد از مهلت باقی مانده  ( 18 دی ماه ) با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ برای بهره مندی از تسهیلات درنظر گرفته شده اقدام کنند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: