به گزارش خبرگزاری برنا؛ "رضا زارع زاده " فرماندار مهریز عصر جمعه در جلسه‌ای که با حضور دهیاران و اعضای شورای اسلامی میانکوه برگزار شد با اشاره به اینکه آسفالت نشدن معابر خط انتقال گاز و مرمت مسیر خسارت زیادی به همراه دارد افزود: این موضوع جزو اهم مسایل موجود در دهستان میانکوه است. 

وی خاظر نشان کرد: با توجه به گستردگی روستاها و کوهستانی بودن منطقه در صورت آسفالت نشدن جاده‌ها و معابر خط انتقال گاز شاهد خسارت‌های جبران ناپذیری خواهیم بود زیرا در بارندگی‌های اخیر و جاری شدن سیل در بعضی مناطق شاهد تخریب مسیر خط انتقال گاز و خسارات به آن بودیم.

این مسوول با اشاره به محروم بودن منطقه، استفاده از ظرفیت‌ها در راستای رویکرد ارائه خدمات بیشتر را ضروری ذکر کرد و افزایش سهمیه قیر یارانه‌ای به این شهرستان برای استفاده روکش آسفالت مسیر ۲۰ کیلومتری مناطق گاز رسانی این دهستان را خولستار شد.

زارع زاده مهریزی گفت: همکاری مردم و پیگیری دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی منطقه نقش مهمی در انجام طرح مورد نظر و آسفالت سطح معابر اصلی و فرعی دهستان میانکوه و مناطق همجوار دارد و باید بیش از گذشته در فصل جاری اقدام شود.

همچنین مهدی دهقانی‌زاده بخشدار مهریز به انتقال ۹۰ درصدی خط اصلی و پیشرفت ۷۰ درصدی انتقال لوله در خط فرعی و لوله‌گذاری دهستان میانکوه اشاره کرد و گفت: با توجه به تردد فراوان و افزایش قابل توجه ترافیک در ایام تعطیل، احداث جاده کمربندی مسیر امامزاده سید شمس‌الدین محمد (ع) بنادک سادات ضروری است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: