به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، آیین افتتاح این فضای فرهنگی عصر روز شنبه با حضور مسئولان استانی و شهری برگزار شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در مراسم افتتاح ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، اظهار کرد: راه‌اندازی این مرکز نقش مهمی در جذب کودکان و نوجوانان علاقه‌مند دارد.

وی یکی از اهداف اجرای این پروژه را پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان دانست و گفت: احداث چنین پروژه‌ای موجب شکوفایی استعداد نوجوانان در زمینه‌های مختلف می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در پایان گفت: این کانون در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ مترمربع  با اعتباری 50 میلیارد ریالی  وبا کاربری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سه‌طبقه احداث‌شده است.

99796

شهردار کرج نیز در آیین افتتاح این مرکز فرهنگی  یکی از رسالت‌های مهم شهرداری در حوزه فرهنگ را برنامه‌ریزی برای همه شهروندان دانست و گفت: توجه به مقوله فرهنگی در مدیریت شهری مشهود است.

علی کمالی زاده عصر روز گذشته گفت: این ساختمان با وسعت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع به‌واسطه همکاری شهرداری و کانون پرورش فکری کودکان آماده و در اختیار شهروندان قرارگرفته است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری یک‌نهاد عمومی و غیردولتی است، افزود: در خصوص گسترش امکانات فرهنگی بودجه‌ای از طریق دولت به این بخش تزریق نمی‌شود.

شهردار کرج ادامه داد: بااین‌وجود عملکرد مدیریت شهری کرج در این حوزه مطلوب بوده و در حال حاضر توجه به مقوله فرهنگی در مدیریت شهری مشهود است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: