به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، اولین اردوی تیم ملی اسلحه فلوره بانوان به میزبانی ارومیه و با حضور «هانیه خوشخواهی»، «فاطمه زارع شریفی» ، «مریم وهابی» و «شیدا حسینی» در ارومیه برگزار شد و «الهه قهرمانی» بدلیل مثبت اعلام شدن تست کرونا در این اردو حضور نداشت.

فاطمه زارع شریفی با اشاره به امکانات مطلوب ارومیه برای میزبانی این اردو گفت: برگزاری اردو بعد از چندین ماه تعطیلی اتفاق خوشحال کننده ای بود و اکنون تمام تلاش خود را برای بازگشت به شرایط ایده آل انجام می‌دهیم.
وی در خصوص تمرینات خود در دوران کرونا گفت: در این مدت، تمرینات خود را در منزل یا فضای آزاد برگزار می‌کردیم و در حال حاضر شرایط قابل قبولی داریم گرچه بخاطر این تعطیلی دچار افتی محسوس شده‌ایم ولی این اردو تاثیر زیادی در ایجاد شرایط مسابقه و آمادگی داشته است.
وی سایر شمشیربازان را نیز در شرایط ایده‌آل دانست و گفت: تلاش ما آمادگی برای مسابقات انتخابی المپیک توکیوست.

شیدا حسینی گفت: اردوی این هفته را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کردیم و تلاش خود را برای رسیدن به شرایط مطلوب انجام دادیم.
حسینی افزود: تعطیلی یک سال گذشته، ما را از شرایط حرفه‌ای دور کرد و مجبور بودیم در خانه تمرین کنیم با این حال آغاز دوباره تمرینات اتفاق بسیار خوبی بود.

مریم وهابی دیگر شمشیرباز حاضر در اردو گفت: بعد از یکسال برگزاری اردو برای ما بسیار مثمرثمر بود.
وی ادامه داد: تعطیلی باشگاه‌های ورزشی در تهران ما را مجبور به تمرین در خانه یا پارک کرد و اکنون تلاش می‌کنیم به شرایط مسابقه بازگردیم.
وی افزود: بقیه شمشیربازان نیز در شرایط خوبی به سر می‌برند.
وی ادامه داد: ارومیه با داشتن مردمان میهمان نواز و شرایط اردویی شرایط خوبی برای میزبانی دارد و این اردو نیز برای همه ما رضایتبخش بود.

هانیه خوش‌خواهی یکی از شمشیربازان ارومیه‌ای این اردو افزود: بعد از مدت‌ها یکی از بهترین اردوها را برگزار کردیم و خوشحالیم که توانسته‌ایم به شرایط اردو و آمادگی بازگردیم.
این شمشیرباز خاطرنشان کرد: سطح بقیه اردونشینان نیز بالاست و در سطح بسیار خوبی تمرینات آمادگی خود را برگزار کردیم.

این اردو امروز پنج‌شنبه به پایان می‌رسد.

خبرنگار: سینا پسران افشاریان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: