به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، مجتبی جانعلی پیش از ظهر امروز دوشنبه در دومین نشست مشترک با هیئت های ورزشی استان البرز با تأکید بر " لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در فعالیت های ورزشی " اظهار کرد: هیئت ها بحث بیمه ورزشی را جدی بگیرند و نه تنها ورزشکار و محل برگزاری رقابتها، بلکه خود مسابقات نیز می بایست بیمه شود.

جانعلی با بیان این که  استان البرز در بسیاری از رشته ها پیشگام کشور است  گفت: هیئتها کارهای خوبی در فضای مجازی از جمله مسابقات، تمرینات در منزل، دوره های مربیگری و داوری در ایام کرونا انجام داده اند که قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: می بایست فعالیت های مجازی با تنوع و خلاقیت بیشتری در دوران کرونا تداوم یابد.

این مسئول با بیان این که  تمرینات مختلط خط قرمز ما است و به هیچ عنوان نباید اتفاق بیافتد  گفت: اگر رشته ای مربی خانم مطرحی در استان البرز ندارد، به ما اعلام کند تا با هزینه خود شرایط حضور مربیان خانم از تهران و یا تیم های ملی را در تمرینات بانوان استان فراهم کنیم.

وی تأکید کرد: مسئولان هیئت های استان در شهرستانها حضور پیدا کرده و حداقل بصورت ماهیانه و یا دو ماه یکبار جلساتی با هیئتهای شهرستانی برگزار کنند.

وی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز پیگیر اشتغال قهرمانان المپیکی، جهانی و آسیایی در سازمان و یا شرکتهای بزرگ صنعتی مانند سایپا و ایران خودرو است ودر این راستا تاکنون موفق شده ایم مجوز استخدام 6 قهرمان ورزشی در اداره کل را کسب کنیم که این عزیزان از اسفندماه مشغول به کار خواهند شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: