به گزارش خبرگزاری برنا؛ "علی نمازی" مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در حاشیه نشست کشوری تبیین دستور العمل اجرایی ماده ۹۱ و ۹۲ قانون مدیریت خدمات کشوری که به صورت مجازی برگزار شد با اعلام این خبر افزود: این موفقیت مدیون صداقت، درستی، تعهد و تلاش های دلسوزانه ذیحسابان، مدیران و کارشناسان مالی، ارائه آموزش های لازم و حمایت ها و راهنمایی های مسئولان امر در وزارت اقتصاد می باشد.

نمازی، خواستار دقت نظر و توجه بیشتر فعالان بخش مالی دستگاههای دولتی به اجرای قوانین و مقررات شد و ذیحسابان و مدیران مالی استان یزد را مشاوران امین مدیران دستگاههای اجرایی خواند و گفت: یزد، کمترین انحراف را در مباحث مالی طی سالهای گذشته دارد.

همچنین در این جلسه "هادی عبداللهی" رئیس مرکز بازرسی و مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز در این نشست با قدردانی از تلاش های استان یزد در زمینه نظارت بر فعالیت های مالی دستگاههای اجرایی بر گسترش چتر نظارتی در این بخش  تاکید کرد و گفت: ذیحسابان، کارشناسان و مدیران مالی عضو خانواده بزرگ وزارت اقتصاد در زمینه مالی تلاش های شبانه روزی دارند و نباید به این زحمات خدشه ای وارد شود.

عبداللهی با بیان اینکه باید شان و منزلت ذیحسابان در دستگاههای اجرایی حفظ شود اظهار داشت: باید آنچه را که در قانون و مقررات امده است به دقت عمل شود و نباید انحرافی در این زمینه صورت گیرد.

در این نشست بازرسان و ناظران مالی دستگاههای اجرایی استان ها دیدگاهها و نقطه نظرات خود را در خصوص اجرای بهتر و دقیق تر ماده ۹۱ و ۹۲ قانون مدیریت خدمات کشوری بیان کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: