به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ سرهنگ سید علی میر احمدی روز سه‌شنبه به رسانه ها اظهار داشت:  قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در تمام شهرستان‌های استان سمنان از جمله سرخه تشکیل شده است و ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان در همین زمینه در جریان اختلاف تعدادی اراذل و اوباش و احتمال درگیری مسلحانه بین این افراد قرار گرفتند.

وی افزود: با بررسی های تخصصی و اطلاعاتی مأموران کارکشته و خبره پلیس هماهنگی‌های لازم برای اجرای عملیات انجام شد.

وی با بیان اینکه محل تجمع یک گروه از اراذل در سرخه شناسایی و ماموران به محل اعزام شدند، تصریح کرد: صدای شلیک یک گلوله حین عملیات شناسایی و کنترل‌ نامحسوس و کار اطلاعاتی پلیس از آغاز درگیری بین ۲ دسته از اراذل و اوباش خبر داد.

میراحمدی تصریح کرد: قبل از هر اتفاقی سه نفر  از اراذل و اوباش که یکی از آنان سلاح وینچستر و ۲ نفر  دیگر سلاح سرد از جمله قمه، چوب و چاقو داشتند در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

 وی یادآور شد: تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد و در بازرسی از منزل این افراد نیز تعدادی سلاح سرد و مقادیری مشروبات الکلی و مواد مخدر نیز کشف شد.

 جانشین فرماندهی انتظامی استان سمنان با تاکید بر اینکه با هر گونه تحرکات و جولان اراذل و اوباش مقتدرانه و با قاطعیت مقابله می‌شود،  به افرادی که قصد برهم زدن نظم و امنیت و آرامش مردم را در سر می پرورانند هشدار داد و گفت: پلیس هیمنه پوشالی این عده ناچیز را درهم می شکند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: