‍ به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛ طرهانی نژادامروز در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه این آزمون بزرگترین آزمون وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور می باشد ؛ اظهار کرد : در این آزمون برای نیروهای شرکتی ، قراردادی و طرحی که در بخش های کرونا فعالت داشته و به طور مستقیم به ارائه خدمات سلامت و مراقبت از بیماران کرونایی پرداخته اند؛امتیازات ویژه ای در نظر گرفته می شود که در دفترچه های آزمون به جزئیات آن اشاره شده است .

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه لرستان خاطر نشان کرد : از تعداد ۸۲۵ نفر دارای مجوز ، تعداد ۹۶ نفر بهورز و ۷۲۹ نفر به سایر رشته های بهداشتی ، درمانی ، آموزشی و فرهنگی اختصاص یافته است که عمده ترین آن ها شامل : جذب ۱۷۱ نفر پرستار ، ۵۲ نفر پزشک ، ۷۳ نفر ماما ، ۱۳۰ نفر فوریت های پزشکی ، ۹۰ نفر کارشناس بهداشت خانواده ، محیط و حرفه ای ، ۳۷ نفر کارشناس آزمایشگاه ، ۳۷ نفر مبارزه با بیماری ها ، ۳۳ نفر کارشناس فناوری اطلاعات سلامت و مابقی به سایر رشته های بهداشتی و درمانی اختصاص یافته است .

 طرهانی نژادافزود : ثبت نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون هم اکنون شروع شده و تا روز پنجشنبه ۲۵ دیماه ۹۹ ادامه دارد و تاریخ برگزاری امتحان هم روز جمعه ۲۴ بهمن ماه ۹۹ می باشد .

او گفت : داوطلبان دقت فرمایند که در هنگام ثبت نام ، هر سه دفترچه ی مرحله ی اول ، اصلاحیه و مرحله ی دوم را با دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند .

 طرهانی نژادیادآورشد: در مجموع ۳۹ هزار نفر نیروی جدید پس از طی مراحل قانونی جذب دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز بهداستی و درمانی سراسر کشور می شوند.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: