به گزارش برنا، ارژنگ عزیزی در بازدید از طرح های در حال اجرا در ناحیه  صنعتی رضی به همراه بخشدار این شهر افزود: اولین طرح  در حال بهره برداری تولیدی رنگ و رزین شرکت آرکا است که سرمایه‌ گذاری فاز اول آن برای تولید رزین با ظرفیت سالانه ۳ هزار تن  به نرخ روز حداقل ۱۵ میلیارد تومان است .

وی بیان کرد:  مبلغ ۴ میلیارد تومان  تسهیلات از این میزان از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و عشایری به عاملیت صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده است.

عزیزی  با بیان اینکه این واحد به صورت رسمی در دهه فجر افتتاح می شود ،اظهار کرد: تولید آزمایشی فاز اول این واحد شروع شده و اولین محصول آن به ازمیر کشور ترکیه صادر شده است.

وی گفت: طرح دوم،  تولید صفحات کابینت از ام دی اف با ظرفیت سالانه دو میلیون مترمکعب است که ۱۵ میلیارد تومان برای آن سرمایه گذاری شده است.

وی افزود: از مبلغ کل سرمایه گذاری شده  ۳ میلیارد تومان تسهیلات بانکی از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و عشایری پرداخت شده و پیش بینی می شود تا آخر امسال به بهره برداری برسد.

عزیزی گفت: این طرح نیز به صورت آزمایشی شروع به تولید کرده و نمونه محصول آن نیز به شهرهای سلیمانیه و بغداد کشور عراق صادر شده است .

وی بیان کرد: با تامین سرمایه در گردش مورد نیاز ، این واحد  در سه شیفته کاری ۱۵۰ نفر اشتغالزایی داشته  و صادرات سالانه آن به دو میلیون دلار می رسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: