به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛  رییس سازمان بسیج ورزشکاران و ریاست هیات کشتی استان کردستان در جلسه ای که در خانه کشتی برگزار گردید، بر همکاریهای دوجانبه ی هیات و سازمان بسیج ورزشکاران تاکید گردید.

اصلانی، رییس بسیج ورزشکاران با بیان اینکه بهره گیری از سرمایه های عظیم مادی و معنوی در جهت رسیدن به توسعه پایدار ملی در میهن اسلامی تنها با وحدت و همدلی به فرامین مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی) مقدور خواهد بود، لذا با اذعان به ظرفیتها و استعدادهای قابل توجه هیات کشتی استان کردستان و سازمان بسیج ورزشکاران استان کردستان، مقرر گردید که تفاهم نامه همکاری فی مابین منعقد گردد‌.

هدف عالی و نهایی از امضای این تفاهم نامه صیانت از مطالبات ورزشکاران خصوصا رشته ورزشی کشتی و همکاری و همدلی جهت تقویت هرچه بیشتر ورزشکاران استان مجاهدت های خاموش از نظرگاه های معنویت و ترویج فرهنگ پهلوانی و ایثار و جوانمردی است.

دو طرف اشاره نمودند که با همکاری یکدیگر میتوانند مسابقات ، دوره های استعداد یابی و پرورش مربی و برنامه های فرهنگی مختلفی را جهت ورزشکاران این رشته پرطرفدار ورزشی برگزار نمود.

خیرآبادی نیز با بیان اینکه در سایه همکاری و همدلی است که میشود قله های افتخار را درنوردید، تاکید کرد که اینگونه همکاریها راه را برای پرورش و شناسایی استعدادهای پنهان در رشته کشتی، خصوصا در نواحی حاشیه شهرها و سکونتگاه های غیر رسمی بازمیکند، چراکه بسیاری از همین قهرمانان و پهلوانان سرشناس با مدالهای بین المللی از همین مردمان  و قشر ضعیف و مستضعف بوده اند که با بها دادن و پرورش استعدادها و توانایی هایشان توانسته اند برای میهن اسلامیمان افتخار کسب نمایند.

همچنین توجه به زیرساخت ها، توسعه امکانات و ظرفیت ها، آموزش فرهنگی و معنوی ورزشکاران، در ذیل اینگونه تفاهم نامه ها امکان پذیر است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: