به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، مهرداد دهستانی اظهار کرد: دور رفت لیگ برتر تنیس روی میز را در حالی با کسب 3 برد پشت سر گذاشتیم که کمتر کسی انتظار این نتایج را از ما داشت.

وی افزود:این در حالی بود که از حیث رنکینگ و نفرات اسمی برخی حریفان ما در سطح بالاتری قرار داشتند با این حال با نتایج خوبمان توانستیم صدرنشین دور رفت در گروه شویم.

دهستانی ادامه داد: نمایش دلپذیر تیم شهرداری کرج حاصل تلاش چند ماهه بود به نحوی که تمرینات بدنسازی و کار با توپ خوبی را پشت گذاشتیم وتیم با آمادگی ذهنی و جسمانی بالا در مسابقات حاضر شد.

وی با تاکید براینکه تیمش در حال حاضر حرفه ای ترین باشگاه حاضر در تنیس روی میز کشور است گفت: برای بازی های دور برگشت نیز ما تمرینات خود را زودتر از سایر رقبا شروع کرده ایم و امیدوارم در نهایت به آنچه استحقاقش را داریم برسیم.

ملی پوش تیم تنیس روی میز شهرداری کرج گفت: پیش از شروع لیگ برتر هدف گذاری مجموعه ما روی سکو رفتن و دفاع از عنوان سال قبل بود اما با نمایش فنی که تیم نشان داد بر این باور هستیم که می توانیم یکی از فینالیست های مسابقات لقب بگیریم و نیم نگاهی هم به قهرمانی داشته باشیم.

وی در پایان با قدردانی از حمایت های باشگاه شهرداری کرج گفت: تلاش کادرفنی وسرپرستی تیم برای حضور موفق در لیگ برتر ستودنی است و امیدوارم باشگاه به اهداف ترسیم شده در فصل جاری دست پیدا کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: