به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ بهمن مرادنیا استاندار کردستان در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، گفت: توقع و انتظار ما از مدیران ادارات دولتی این است که به عنوان دستگاه ساماندهی امور جوانان در جلسات ستاد ساماندهی حضور داشته باشند تا با امکانات موجود و لازم مشکلات جوانان رفع شود.

استاندار کردستان در تذکر به مدیران دستگاه دولتی، تصریح کرد: حضور مدیران کل عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در جلسه ستاد ساماندهی لازم و ضروری است در نبود حضور در جلسه ستاد ساماندهی در عملکرد ارزشیابی مدیران ، ده نمره از ارزشیابی آنها کم میشود.

استاندار کردستان در ادامه جلسه گفت: برای کاهش آسیب های اجتماعی  و حل کردن مشکلات جوانان تمام دستگاه ها دولتی موظف هستند امور جوانان را در دستور کار قرار  دهند و به امورات جوانان رسیدگی کنند.

بهمن مرادنیا با بیان اینکه کردستان دارای استعداهای فراوان و درخشانی در حوزه ورزش و خصوصا کشتی است، اظهار داشت: با فدراسیون کشتی توافق شده که هرسال جام کشتی شهدای کردستان در استان برگزار شود.

وی اضافه کرد: در چند سال گذشته تلاش کردیم تا زیر ساخت های ورزش کردستان تقویت و توسعه پیدا کند که نمونه بارز و عینی آن بهره برداری از سالن شش هزار نفری سنندج بود.

حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان در این جلسه، گفت: متاسفانه دستگاه های دولتی همکاری لازم را در اجرایی برنامه ها و ساماندهی امور جوانان ندارند و بسیاری از مصوبات تنظیم شده ستاد ساماندهی اجرا نمیشود.

جولایی در خصوص پرداخت تسهیلات به جوانان در حوزه مختلف اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بانک های استان همکاری لازم در پرداخت تسهیلات به کارآفرینان و پرداخت وام های ازدواج به جوانان اقدامات خوبی انجام داده اند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: