به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛ثمینی در شورای اطلاع رسانی استان با تقدیر از زحمات مجموعه مدیران، کارکنان، اصحاب رسانه و مردم ،اظهارکرد: با آغاز به کار شورای اطلاع رسانی استان در سال گذشته، همواره بر افزایش ارتباط مدیران و اصحاب رسانه تأکید شده است .

رئیس شورای اطلاع رسانی استان افزود: اطلاع رسانی به مردم در جهت پاسخگویی و شفاف سازی یک ضرورت است، در عین آنکه مدیر هستیم باید پاسخگو نیز باشیم و این یک اصل مهم است .

ثمینی با بیان  اینکه هیچ مسئولی نباید از سوال یا انتقاد ناراحت شود، تصریح کرد: اصحاب رسانه از ارکان مهم توسعه کشور و استان هستند و این موضوع با انتقاد دلسوزانه و انعکاس کمبود ها، بدون هر گونه تضعیف یا تخریب محقق می شود .

اوخاطرنشان کرد: برگزاری جلسات مجازی پاسخ به سوالات توسط مسئولین ارشد استان در حوزه های مختلف از ابداعات خوبی بود که توسط اصحاب رسانه در شرایط کرونایی مطرح و اجرایی شد .

ثمینی  به موضوع تأمین نیازمندی‌های مردم پرداخت و  عنوان کرد: مسئولین مربوطه با بهره گیری از توان و خلاقیت تیم های تخصصی به خصوص نیروهای جوان راهکارهای مناسب در زمینه تأمین و توزیع مایحتاج بازار اقدام کنند .

اوبا تأکید بر اینکه هیچ کمبودی به لحاظ اقلام مورد نیاز بازار در استان وجود ندارد، ادامه داد: مشکلات بازار صرفاً در زمینه توزیع کالاست که اقدام مسئولین مربوطه و ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در این رابطه را می طلبد .

رئیس شورای اطلاع رسانی استان با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی این موضوع به مردم، افزود: تأمین به اندازه نیاز کالاها توسط مردم به توزیع و تنظیم بازار استان کمک خواهد کرد که باید اطلاع رسانی مناسب در این خصوص صورت گیرد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان خاطر نشان کرد: صرفه جویی در مصرف انرژی از نکات حائز اهمیتی است که مردم باید به آن توجه داشته باشند و با استفاده صحیح از انرژی، به پایداری و جلوگیری از قطع آن کمک کنند .

او گفت: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای افتتاح و بهره‌برداری از خدمات انجام شده است که باید با اطلاع رسانی، زمینه امید بخشی و خدمت رسانی به مردم فراهم آید .

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: