به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان روز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ در جلسه بررسی پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی دهه فجر انقلاب اسلامی در سال ۹۹ با بیان اینکه خوشبختانه در بحث پیشرفت عملیات اجرایی احداث و تکمیل طرح های عمرانی در استان پیشرفت خوبی صورت گرفته است، گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت ها در حوزه های مختلف در جامعه، این مهم بر تکمیل و روند رو به پیشرفت عملیات اجرایی طرح های عمرانی استان تاثیر شایانی نداشته و در دهه فجر سال جاری طرح های بسیار مطلوبی به بهره برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد:امروز و با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی و فرمانداران، طرح های عمرانی قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
فخری خاطر نشان کرد: در بحث طرح های عمرانی قابل افتتاح، طرح هایی که با مشکل مواجه نبوده، تکمیل شده و با افتتاح و بهره برداری کامل آن مردم می توانند از مزایای آن استفاده کنند، در اولویت کاری ما در استان قرار گرفته است.
وی بیان داشت: در دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری طرح های مطلوبی برای کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی در نظر گرفته شده که پایان یافتن بحث تملک زمین، صدور پروانه ساخت و تامین اعتبار لازم از قید های اصلی و لازم برای قرار گرفتن این طرح ها در برنامه کلنگ زنی در دهه فجر سال جاری است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در پایان ضمن تقدیر از تلاش و پیگیری دستگاه های اجرایی استان و پیمانکاران طرح ها، گفت: خوشبختانه طرح های عمرانی بسیار مطلوب و ارزشمندی برای دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری در نظر گرفته شده که انشاءالله با دستور استاندار محترم به بهره برداری خواهد رسید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: