به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ فرماندار پلدختر روز چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان پلدختر با اشاره به نقش اثر گذار جوانان در جامعه ،اظهار کرد: ورزشکاران و جوانان باید با احساس وظیفه در سمن ها و  تشکل های مردمی  به اختیار خود ورود کنندتا نقش فعالی در جامعه خود ایفا کنند.

حسن رضاییان با بیان اینکه  جوانان باید در همه  عرصه ها خصوصا ورزش وفعالیت در تشکلها ورود کنند،افزود: باتوجه به نقش اثرگذار جوانان بسیاری  از معضلات جامعه  با این نگاه بلااثر می شود.

 فرماندار پلدختر با بیان اینکه در بحث سمن ها باید از نخبگان علمی کمک بگیریم،خاطر نشان کرد:  بستر حضور فعال پیشکسوتان ورزشی در کنار جوانان بایدفراهم شود .

در ادامه رییس ورزش وجوانان پلدختر ضمن اشاره به نقش موثر سمن ها وتشکل ها در جوامع امروز ، گفت:  اصحاب رسانه و فعالان رسانه ایی شهرستان  پلدختر جامعه را به سمت  بستر سازی برای توسعه سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان ترغیب وتشویق نمایند .

  امید کایدی با بیان اینکه سمن های حوزه جوانان در ساختارهای وزارت ورزش وجوانان حمایت می شوند ،یادآورشد: جوانان با حضور فعال در سمن ها از طریق اعتبارات حمایت می شوند .

او اضافه کرد: جوانان یکی از پایه های اصلی رونق وجعیتی کشور محسوب می شوندومشارکت آنان برای حل مشکلات جامعه مهم است. .

همچنین  حجت الاسلام موسوی  امام جمعه پلدختر با بیان اینکه  ورزش وجوانان را باید با هم ببینیم ،  تاکید کرد:  بحث جوانان در ورزش خلاصه نمی شود ودرحوزه های مختلف هم وجوددارد .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: