به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، آخرین روز مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته اول فوتسال نونهالان کشور با صعود دو نماینده خراسان رضوی و تیم‌های قم و ازنا به پایان رسید.

در گروه یک، تیم باتیس البرز که از چهار بازی قبلی خود شش امتیاز کسب کرده بود با پیروزی ۳بر ۱برابر سلمان جنوب ۹ امتیازی شد و در رده سوم گروه قرار گرفت، در دیدار دوم سبزوار تیم ارزوئیه را ۴بر ۳شکست داد و با ۱۱ امتیاز بهمراه شاهین ۱۳ امتیازی به مرحله دوم صعود کرد و تیم خاتم هیرمند هم در دیدار پایانی خود حاضر نشد تا اخرین بازی شاهین ازنا با پیروزی ۳بر ۰ همراه شود.

در گروه دو پارسه لردگان که در چهار دیدار گذشته نمایش خوبی از خود نشان داده بود مقابل فولاد آذربایجان ۱بر۴ تن به شکست داد و این دو تیم بترتیب با ۹ و ۶ امتیاز در رده سوم و چهارم گروه‌ قرار گرفتند.

دیدار تیم‌های ایرانیان خمین و فولاد هرمزگان با توجه به عدم حضور خمین ۳بر۰ به سود هرمزگان به ثبت رسید و در دیدار پایانی این گروه قمی‌ها در مصاف با گوشت روزِ میزبان شکست ۱بر۰ را پذیرفتند و بدین ترتیب گوشت روز تربت حیدریه با پنج‌پیروزی در هر پنج دیدار خود و ۱۵ امتیاز کامل بعنوان سرگروه و اریا صنعت معصومی قم هم با ۹ امتیاز و تفاضل گل بهتر بعنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: