به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز ،سلیمان رستمیان اظهار کرد: نقش زنان در ادوار و عرصه های مختلف انقلاب اسلامی انکارناپذیر است و زنان انقلابی کشور ما در تمامی موفقیت های انقلاب سهیم هستند، مجاهدت ها و ایثارگری های این عزیزان در در پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بی نظیر بود.

وی افزود: امروز هم زنان انقلابی و غیور ایران اسلامی همچون گذشته پای کشور و انقلاب اسلامی ایستاده اند، پرستاران و کادر درمانی از زن و مردی که ایثارگرانه در دوران کرونا مجاهدت میکنند، بانوانی که ماسک تولید میکنند و دیگر مجاهدت هایی که امروز نیز برای کشور و انقلاب انجام میدهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه به محوریت مراسم لشگر فرشتگان تاریخ ساز اشاره کرد و تصریح کرد: حماسه های های که زنان غیور ایران اسلامی زینب گونه خلق شده است باید برای جامعه تبیین شود، تبیین نقش بانوان از ابتدای انقلاب تا به امروز در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی محور مراسم لشگر فرشتگان تاریخ ساز خواهد بود.

رستمیان با بیان اینکه استان البرز 58 شهیده زن، 65 جانباز و یک آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است گفت: کنگره استانی تجلیل از  زنان شهیده، جانباز و آزاده استان البرز «لشگر فرشتگان تاریخ ساز» 5 اسفندماه از ساعت 15 با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور مسئولین لشگری و استانی به همت اداره کل بنیاد شهید و اممور ایثارگران استان البرز و دیگر دستگاه های اجرایی در سالن شهید چمران مجموعه تفریحی کردان کرج برگزار و از ایثارگری های خانواده های معظم شهدا و رشادت های زنان جانباز و آزاده تجلیل خواهد شد.

مشاور امور ایثارگران استانداری البرز افزود: برگزاری اردوی تفریحی یک روزه ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری مراسم شب شعر، هماهنگی با دستگاه های اجرایی از جمله ارشاد، صدا سیما و امور مساجد برای اطلاع رسانی و  برگزاری برنامه های مختلف و هماهنگی با ستاد نماز جمعه شهرستان از دیگر اقداماتی است که برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم صورت گرفته است.

گفتنی است کنگره ملی تجلیل از  17 هزار زنان شهیده، جانباز و آزاده «لشگر فرشتگان تاریخ ساز»   19 اسفندماه برگزار خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: